Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів

У межах угоди про співпрацю між Національним університетом водного господарства та природокористування і Здолбунівською районною державною адміністрацією кафедра трудових ресурсів і підприємництва провели відеозустріч зі школярами Здолбунівщини.
Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів
Новий формат спілкування з майбутніми абітурієнтами апробовано на кафедрі трудових ресурсів і підприємництва ННІ Економіки і менеджменту. 31 березня була проведена он-лайн зустріч між учнями шкіл м. Здолбунова та представниками кафедри. Завдяки спільній роботі начальника відділу освіти Здолбунівської РДА Карпенко Лілії Євгенівни, заступника голови Здолбунівської РДА з питань гуманітарної та соціальної політики Орлова Миколи Вікторовича (з боку м. Здолбунів) та колективу кафедри трудових ресурсів і підприємництва (з боку м. Рівне) стало можливим використання нових комунікаційних технологій у роботі.
Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів
Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів

Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів
Мета зустрічі та її особливості були представлені Лілією Євгенівною. Вона наголосила про необхідність випускникам шкіл вже зараз визначитися з майбутнім фахом, аби уникнути подальших труднощів і розчарувань. Тому формат відеозустрічей дуже зручний для цього.  Більш детально про ННІ Економіки та менеджменту та, зокрема, про кафедру трудових ресурсів і підприємництва, що є випусковою за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці» розповіла завідувач кафедрою д.е.н., професор Безтелесна Людмила Іванівна.

Слід зазначити, що у заході активну участь брали студенти та випускники, які отримали освіту за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці». Зокрема модератором з боку м. Рівного була студентка Заріцька Ірина. Вона розказала про особливості навчання, про умови проживання для не місцевих, про наукову діяльність студентів, спортивне, культурне життя та проведення дозвілля у НУВГП. Поділилася досвідом суміщення навчання і працевлаштуванням студентка п’ятого курсу Вікторія Кащенюк, яка, слід зазначити, народилася і виросла у м.Здолбунові. Ще один здолбунівчанин – Місюра Віктор, котрий, наразі, є провідним менеджером з персоналу ПАТ «Волинь-Цемент» виступив безпосередньо перед випускниками. У легкій, не вимушеній формі він поділився враженнями від навчання.
Організаційні моменти про умови вступу, подачі документів та етапи вступної кампанії озвучила доцент кафедри к.е.н. Юрчик Галина Миколаївна.
Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярів
По закінченні виступів випускники шкіл задавали, окрім традиційних питань про наявність державних місць та розмір оплати за навчання, жваво цікавилися можливістю саморозвитку в інших напрямах, зокрема, спортивному.
Модератором у м.Здолбунові була ст. викладач кафедри, к.е.н. Качан Н.С.
Відеозустріч НУВГП та здолбунівських школярівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети