Відеокамери Здолбунова нарешті у вільному онлайн доступі

Онлайн доступ – це не запис, а просто можливість бачити місто у режимі реального часу. Як ваші діти акуратно йдуть до школи, як водії їздять по вулицям, як ростуть наші не знищені троянди, світять не побиті ліхтарі. Всього 4 камери в людних місцях. Решта залишаються для оперативних цілей поліції. З відкритих камер ви можете показати гостям своє місто і навіть себе:), ми наближаємо відкритість міста світу!

Сьогоднішня подія стала можлива завдяки ініціативам депутата Здолбунівської міської ради Миколи Орлова, петиції Дмитра Хомицького, яку підтримало 100 здолбунівчан, опитуванню на сайті, співпраці із адміністратором офіційного сайту Здолбунівської міської ради і безумовно добрій волі та допомозі ТТЦ Технологія, які добровільно взяли на себе левову технічну сторону питання та платникам податків які заробили на встановлення цих 41 камери для безпеки самих же здолбунівчан.

Де знайти онлайн трансляцію? Все просто самий верх сайту як показано на скрін шоті. Також трансляція доступна на офіційному сайті міськради. ОНЛАЙН КАМЕРИ ЗДОЛБУНОВА

Працюють у тестовому режиміВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети