Відеоінтерв’ю з головою Здолбунівської РДА

задай питанняЗа ініціативи ЗС, 5 червня, о 16.00 год. голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук відповідатиме на питання від мешканців району. Частина питань підготовлені кореспондентами ЗС, частина надійшла від читачів. Решта мають ще змогу поставити свої запитання як попередньо за телефоном 2-21-40, так і безпосередньо завтра, долучившись до відеотрансляції через можливості Google+.

Питання мають бути загальноцікавими, а не персональними, висловлені коректно і зрозуміло.

Діалог із Сергієм Кондрачуком можливо також буде переглянути в режимі онлайн на офіційному сайті Здолбунівської райдержадміністрації http://zdolbun.gov.ua та порталі Здолбунів CITY.

Відповіді на запитання Сергія Кондрачука будуть згодом розміщені на цих же сайтах.

Технічний зв’язок забезпечує варшавський офіс Media Interactive Centre, ведучою у студії буде пані Oksana Denysyuk, журналістка в українському офісі  Yuliia Lukshin. О 15.00 годині буде розміщено лінк, за яким можна  долучитися до діалогу в режимі он-лайн.

Технічні вимоги для участі у відеочаті: реєстрація в гуугл+, наявність вебкамери, гарнітури з навушниками.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети