Відео з тренінгу “Громадська журналістика та соціальні медіа”

Відео з тренінгу “Громадська журналістика та соціальні медіа”

Раді запропонувати вам відео з тренінгу “Громадська журналістика та соціальні медіа”, який відбувся 16-17 березня 2013 року. 

У зв’язку з тим, що відео-ролики вийшли дуже великими за розміром, і завантаження їх в наш канал YouTube затримується, ми пропонуємо скористатися технологією torrent.

Для цього вам буде потрібно програма torrent-клієнт uTorrent , якою можна буде завантажити відео-ролики виступів тренерів. Свіжі відео-кодеки. Увага! Розмір деяких файлів перевищує 4.3 ГБ, можливі проблеми зі зберіганням файлів на диск з файловою системою FAT32.


Сергій Штурхецький.

Частина 1: журналістські стандарти та етика
Частина 2: що таке новина і як її знайти

Сергій Штурхецький

 
 

Відео-зустріч учасників тренінгу в Skype із прямим включенням на радіо “Morion FM”.


 
 
 
 
 

Юрій Дюг.

Як створити блог, для чого він, як писати туди цікаві новини.

 

 

 

Микола Мокрик.

Соціальні мережі: створення, менеджмент, просування, монетизація

 

 

 

Микола Орлов.

НГО – джерело живих дієвих новин для ЗМІ

 

 

 

Примітка.

Відео-запис виступу Дмитра Світодара на тему “Інформаційний портал: створення, налаштування, просування, монетизація, особливості“ не проводився, з основними тезами можна ознайомитися на його сайті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети