. Відео - історія Здолбунова. Костел | Здолбунів City

Відео – історія Здолбунова. Костел

Продовжуємо відео-історичні нариси із життя Здолбунова, які спеціально для ЗС презентує історик, краєзнавець Олег Тищенко, видавець журналу ОстрОга. До речі всі примірники цього видання є в офісі ЗС на вул.Незалежності, 11 Ціна 1 примірника 15 гривень. В переддень католицького Різдва – розповідь про здолбунівський костел св.апостолів Петра і Павла.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Йося

    Якщо шановний Олег Тищенко погано знає історію міста То нехай не п…….ть про якусь червону зірку на костелі. Ніколи її там не було. Я особисто перепитував людей яким вже за 90 років. Вони такого не помнять. А також хотілося б спитати п.Олега кого він мав на увазі коли говорив про людину яка знімала ту “зірку” і яка ставила хреста. Я особисто знав людину яка ставила хреста і досі досить тісно спілкуюся з його дітьми та внуками Вони висловили мені свое обурення. Хоча я особисто вважаю Олега олександровича сильним істориком.

  • Йося

    За граматичні помилкі вибачаюся

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама