Віддала ремонтувати авто, а назад не отримала

27 листопада 2014 о 10.20 до міліції надійшла заява жительки м.Рівне 1979 р.н., про те, що 15.09.2014 вона віддала свій автомобіль марки “Рено Кенго” н.з. ВК2222АВ для ремонту жителю с.Здовбиця 1981р.н., який відмовляється його повертати.

Нагадаємо, що це не перший випадок коли віддають авто ремонтувати “у гаражі”, а назад його не отримують. Щоправда ні міліцейське ні прокурорське втручання у ситуацію не допомагає. Немає договору, немає акта прийому-передачі значить ваше авто ніхто нікуди не брав. думайте, перш ніж довіряти свою власність у чужі руки.

Скупий платить двічі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети