Відбувся випуск кадетів у Острозькому військовому ліцеї

licey (1)Пролунав останній дзвінок та пройшов випускний день у Острозькому військовому ліцеї. Як і у всіх школах цей день припадає на 31 травня, коли підлітки стають дорослими та роблять впевнений крок у майбутнє. Випускники ліцею відкрили перед собою широку дорогу власного, самостійного життя. Погода не дала святу відбутися на головній площі славетного м.Остріг, але зламати дух ліцеїстів не дала навіть і негода, після урочистої частини, яка пройшла в актовій залі КМЦ вони пройшли маршем з викиданням монет, відпустили жовто блакитні кульки, які символізували прапор України.GqvEf9Glvfw

Попри зливу ліцеїсти на чолі із Ігорем Яремовичем, наполягли щоб традиційний парад з монетами відбувся. Традиція є традиція. Додано і ВІДЕО

Пізніше відбулося богослужіння в Богоявленському соборі та святковий обід.tXppxBel8vwlicey (2)

Ігор Яремович у нижньому ряду третій ліворуч

Говорять самі випускники:

Ось і настав цей вирішальний день,коли нам прийшлось попрощатися з ліцеєм. Хтось продовжить військову справу, когось більше приваблює цивільне життя, але це не є самим головним для справжнього чоловіка, головним є залишатися людиною, не забувати рідні стіни ліцею, вихователів, офіцерів, вчителів, які навчали нас, виховували, давали настанови, поради, ділились безцінним досвідом важкого життя, яке чекає на нас. Ми дуже вдячні за ці два чудові роки, які навчили нас багато чому.licey (3)

Ми впевнені, що стали кращими, навчились тому, чого не вчать у школі, високий професіоналізм та хороший досвід офіцерів виховав у нас дух справжнього чоловіка, який допоможе нам у майбутньому боротися з труднощами, які будуть на нашому тернистому життєвому шляху.Ми стали дружніми, почали цінити справжню чоловічу дружбу, відчули цінність деяких слів.Як сказав наш командир взводу:”первая мужская дружба, это кадетская”. Можливо і дороги розходяться далеко, хтось вступить до м.Львова, хтось до м.Харькова, хтось в Одесу, доля розкидає нас по всій Україні, а можливо і далі, але дух справжнього ліцеїста буде залишатися в будь-якій частині цієї планети, і завжди всі будуть раді зустріти товариша по навчанню, який буде мати “краба”, так називають значок ліцеїста.

Ми з гордістю йдемо в далеке самостійне життя.

від ЗС: Серед випускників ліцею і наш ЗЕОНівець та кореспондент ЗС Ігор Яремович з чим ми його і вітаємо!!!licey (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети