Відбувся тренінг для школярів у с.Здовбиця

волонтери у Здовбицы (3)17 та 18 квітня на базі Здовбицької школи пройшов тренінг для старшокласників Здолбунівського району. Спікерами виступили постійні учасники програми “Help and Travel” в Україні – Аліна Гуменюк та Максим Безека, які завітали в наш район на запрошення Юрія Шадого.

Ось коментар одного із учасників заходу:

17 та 18 квітня відбувся тренінг від представників програми «Help and Travel» на багато цікавих та корисних тем для школярів району старших класів. У програмі тренінгу були лекції про волонтерство в Україні та у світі, про подорожі автостопом та за допомогою участі у різноманітних програмах, школах та конкурсах. Спікери – Максим та Аліна  розповіли не лише про те, як це все виглядає в теорії, а й навели власні життєві приклади, що звичайно було дуже гарним показником того, що це все дійсно працює.волонтери тренінг

Будемо сподіватись, що учасники тренінгу візьмуть для себе цю корисну інформацію на замітку та у нашому районі збільшиться кількість волонтерів, а відповідно і кількість та якість доброчинних дій.волонтери у Здовбицы (1)

Від ЗС: саме ці спікери та їх колеги два роки тому допомогли оновити спортивний майданчик у школі с.Здовбиця та встановити дитячий майданчик на місці хронічного смітника у селі, хоча жоден із цих волонтерів не є родом з нашої області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети