Відбулося засідання виконкому

Сьогодні, 21.06.2017 року, у міській раді пройшло засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. Засідання провів міський голова Ольшевський і.О. Було розглянуто 25 питань порядку денного.
Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої загальним відділом міської ради Євтушок Л.Т. «Про роботу виконавчого комітету Здолбунівської міської ради про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Здолбунівської міської ради за перше півріччя 2017 року».
Затвердили графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях на друге півріччя 2017 року.
Дали дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності на встановлення рекламних засобів на розі вулиць Шевченка та Наливайка.
Розглянули клопотання ТзОВ Комунальних підприємств та вирішили, з 1 липня 2017 року, встановити такі тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів: для населення – 92,60 грн./м3, для бюджетних установ – 101,42 грн./м3, для інших – споживачів 105,83 грн./м3.


Також розглянуто клопотання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» про розмір плати за розроблення технічних умов та погодження проектної документації, пов’язаних з централізованим теплопостачанням, які видаються даним комунальним підприємством. З 22 червня 2017 року встановлено наступний розмір плати: 451,78 грн. – за розроблення технічних умов на відключення від системи теплопостачання І групи; 564,73 грн. – за розроблення технічних умов на відключення від системи теплопостачання ІІ групи; 649,65 грн. – за розроблення технічних умов на влаштування вузла обліку теплової енергії, на реконструкцію системи теплопостачання та на підключення до мереж теплопостачання для всіх груп споживачів; 120,22 грн. – за погодження проектної документації на відключення від системи теплопостачання, влаштування вузла обліку теплової енергії, реконструкції системи та підключення до мереж теплопостачання для всіх груп споживачів.


Виконком дав дозвіл Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» на проведення конкурсу на оренду нежитлового приміщення по вулиці Зеленій,1 міста Здолбунів, загальною площею 64,8 м.кв, з метою використання під адміністративні приміщення для юридичних осіб, що обслуговують житловий фонд міста.
Дозволив комунальному підприємству «Здолбунівське» на безкоштовну передачу цементу комунальним підприємствам та дошкільним навчальним закладам міста.
Виконавчий комітет вирішив зобов’язати підприємця демонтувати самовільно встановлену пересувну малу архітектурну форму по вул. Заводська, 2  міста Здолбунів.
Розглянуто та погоджено звернення Комунального підприємства «Здолбунівське», про розташування поздовжньої консолі трибун над тротуаром вулиці Василя Жука та кутового консольного виступу будівлі стадіону над тротуаром та проїзною частиною вулиці Яворницького за межами земельної ділянки стадіону для проектування реконструкції міського стадіону по вулиці Василя Жука, 6.
Погоджено проведення робіт по благоустрою тротуару по вулиці Ясній, площею 107 м.кв.
Також розглянуто питання щодо захисту майнових прав дітей.
Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу.
Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

За інформацією Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети