Відбулася зустріч представників влади з керівниками релігійних організацій району

22 червня 2016 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови – керівника апарату райдержадміністрації Миколи Орлова з керівниками релігійних організацій Здолбунівського району.
зустріч представників влади з керівниками релігійних організацій
Під час даної зустрічі було розглянуто ряд питань, зокрема: про проведення релігійними організаціями міста та району роботи з віруючими, спрямованої на виховання толерантного світогляду; про взаємодію керівників релігійних організацій з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в проведенні заходів та свят; про створення міжцерковної ради, як представницького міжконфесійного консультативно-дорадчого органу, метою якого є об’єднання зусиль Церков і релігійних організацій у справі духовного відродження, координації міжцерковного діалогу, здійснення комплексних заходів добродійного характеру. Також розглянули та обговорили проект Положення про Здолбунівську районну Раду християнських церков.1

Керівники релігійних громад домовилися провести наступну зустріч у липні місяці, на якій планується затвердити Положення про Здолбунівську районну Раду християнських церков та обговорити питання подальшої співпраці.

Як і годиться, завершили захід спільною молитвою “Отче наш…”

Джерело: Здолбунівська РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети