Відбулася сесія райради: 6 мільйонів поділили швидко

У четвер, 26 січня, відбулася позачергова п’ятнадцята  сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Олег Дацюк. В роботі пленарного засідання взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук,  начальники управлінь, відділів райдержадміністрації. На засіданні були присутні 24 депутати  районної ради, які розглянули та прийняли рішення по шести  питаннях порядку денного сесії.

Перед початком роботи сесії голова ради привітав депутата районної ради Павла   Дрозда з День народження  і побажав імениннику міцного здоров’я, успіхів та здійснення всіх планів та задумів.

Після урочистої частини розпочалася сесія, яка пройшла злагоджено і конструктивно. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, з якими ознайомив начальник фінансового управління Володимир Нечипорук. Згідно даного рішення розподілено понад 6 млн.грн. залишку коштів загального фонду районного бюджету.

Прийняли на сесії два рішення про виділення коштів з районного бюджету: для лікування дитини хворої на муковісцидоз в сумі 45 тис.грн. та для надання допомоги жителям с.Уїздці, які нещодавно постраждали від пожежі в сумі 10 тис.грн.

Розглянули на сесії і прийняли рішення по двох депутатських запитах: Василя Тимощука про виділення коштів на заміну вікон в Ступнівському будинку культури та групи депутатів районної ради про виділення коштів на ремонт Здовбицької школи. Обидва запити скерували для розгляду в райдержадміністрацію.

Не залишилися депутати осторонь питання  розвитку малого бізнесу.  Олег Євгенійович ознайомив із зверненням  підприємців району до депутатів районної ради. Обговоривши це питання, заслухавши голову ради підприємців району Ярослава Бляшина, депутати прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та покращення підприємницького середовища. Дане звернення буде надіслано також в Рівненську обласну раду, районні ради та депутатам Верховної Ради України від Рівненської області. Крім того, знайшла підтримку у депутатів пропозиція депутата Юрія Шадия про організацію зустрічі з депутатами Верховної Ради України.

За повідомленням сайту Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети