Відбулася сесія районної ради

311 серпня 2015 року відбулася п’ятдесят четверта сесія (а перед неї засідання комісій та президії, на фото) Здолбунівської районної ради шостого скликання під головуванням голови ради Василя Тимощука. В роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради, голова та заступники райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.
Депутати заслухали та прийняли рішення по шістьох питаннях порядку денного сесії.
Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук проінформував по питанню про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
Також депутати прийняли ряд рішень економічного напрямку, зокрема, про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2015 рік, про внесення змін в рішення районної ради №884 від 22.07.2015 року «Про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлового приміщення моргу Здолбунівської центральної районної лікарні», про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Здолбунівської центральної районної лікарні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети