Відбулася позачергова сесія райради

У середу, 16 листопада, відбулася позачергова дванадцята  сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Олег Дацюк. В роботі пленарного засідання взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та  громадськість району. На засіданні були присутні 26 депутатів районної ради, які розглянули та прийняли рішення по 10 питаннях порядку денного сесії.
Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік, до Програми економічного розвитку Здолбунівського району на 2016 рік,  до районної програми створення місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі, проголосували за внесення змін в рішення   районної ради  від  22 жовтня 2014 року №774 «Про перелік   об’єктів спільної власності територіальних громад   Здолбунівського району та інвентаризацію будівель  і споруд об’єктів районної комунальної власності», прийняли рішення про доповнення до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2016-2020 роки.
Одноголосно проголосували народні обранці за   надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району клініко-хімічного аналізатора «Automatic Analyzer-Hitachi 917» із комунальної власності територіальної громади міста Рівного.
Прийняли на сесії звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості виборів  на окупованій частині Донбасу, в якому вимагають від влади зміни «нормандського формату» переговорів на «будапештський», із залученням США та Великобританії.
Проголосували депутати за проведення незалежного аудиту Здолбунівської центральної районної лікарні, розглянувши звернення депутата районної ради Олександра Андріюка.

Повідомляє сайт Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети