Відбір на майстерню європейської політики

PPpsssЗапрошуємо до участі в Майстерні європейської політики. Які перспективи євроінтеграції України в найближчі роки? Якими мають бути новітні підходи до політичної діяльності в сучасній Україні? Яка діяльність представників громадянського суспільства наразі є найбільш важливою? Як відбуватиметься оновлення української політики? Відповіді на ці та інші актуальні питання знайдуть учасники Майстерні-2014.

Інститут політичної освіти розшукує успішних та активних людей віком від 25 років, які досягнули успіхів в підприємницькій, управлінській, державній, науковій, громадській або іншій діяльності та готові зробити крок до впровадження європейських демократичних підходів в політичній сфері.

– Ми вважаємо, що суспільство потребує нових, про-європейськи орієнтованих політичних лідерів, а освітні заходи є запорукою компетентної та практичної роботи, – говорить один із організаторів майстерні – Сашко Солонтай. Тому ті учасники, які пройдуть конкурсний відбір, матимуть змогу відвідати три трьохденних семінари на території України за участі кращих фахівців в сфері державного управління, міжнародних відносин, політичної освіти, роботи медіа, впровадження соціальних проектів тощо, а також отримають допомогу в реалізації власних політичних проектів між навчаннями.

По завершенню, кращі учасники пройдуть тижневе закордонне стажування в країнах ЄС. Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням, консультаційною підтримкою. Відкриття та перший етап Майстерні відбудеться в м. Києві 24-26 липня 2014р., другий та третій – наприкінці 2014р. Завершальний, четвертий етап (візит до країн Європейського Союзу) – запланований на початок 2015 р.

 Умови участі:

заповнена анкета учасника;
– рекомендація від організації чи особи, яка Вас рекомендує до участі
– коротке есе про найбільші успіхи та досягнення в житті, які на Вашу думку можуть засвідчувати необхідність відібрати саме Вас в Майстерню європейської політики – 2014;
– реєстраційний внесок 650 грн. (у випадку перемоги на конкурсі з відбору);

 Повний пакет документів надіслати до 30 червня 2014 року на електронну пошту office@ipo.org.ua, в темі листа вказати «Maysternya-2014». Контакти: 044-278-55-43, Інститут Політичної Освіти 050-384-57-62, Вадим Трюхан 050-372-5-100, Олександр Солонтай 096-131-63-68, Ірина Чайка

Довідка: Інститут Політичної Освіти щороку здійснює набір 35 осіб в навчальну групу «Майстерня європейської політики». Учасники проходять три освітніх семінари на території України, а в проміжках між ними реалізовують власний політичний проект . За підсумками семінарів та реалізації проектів, кращі учасники відвідують країни Європейського Союзу. Учасники Майстерні європейської політики 2012 року переймали досвід перетворень колишнього соціалістичного табору та вступу Угорщини та Словаччини в Європейський Союз. Учасники 2013 року відвідають Угорщину, Словаччину та Польщу в червні 2014 року.

Потенційний склад відбіркової комісії: Андрій Странніков, Вадим Трюхан, Любомир Грицак, Оксана Однорал, Сергій Богданенко, Олександр Солонтай, Олег Рибачук, Олена Черниженко, Світлана Яворська та Віталія Дерябіна.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети