. Вічне сміттєзвалище по вул. Мазепи | Здолбунів City

Вічне сміттєзвалище по вул. Мазепи

Сміттєзвалище по вул. Мазепи

Ось уже кілька років мешканці будинків по вулиці Мазепи бачать одну й ту ж картину: декілька контейнерів для сміття до верху завалені пакетами, які також покривають все в радіусі 3–5 метрів. На свята площа сміттєзвалища збільшується в 2–3 рази, мабуть, тому що сміттєвоз не встигає вивозити, а, може, і справа в тому, що сміття несуть з інших дворів і будинків. 

Далеко за прикладом не треба ходити. Мешканці будинку № 8 повинні викидати сміття в сміттєвоз, який приїжджає декілька разів на тиждень приблизно о 16–17 годині вечора. Водій ходить із дзвіночком, оповіщаючи, що він приїхав. В цей час вдома знаходиться небагато мешканців, більшість на роботах, на навчанні і т. п. Тому поодинокі бабусі і дідусі повільно підтягуються до машини, з кожного під’їзду по 1–3 людини. А куди викидає сміття решта мешканців, коли немає сміттєвоза, думаю, всім зрозуміло. +

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Левшунов Иван

    Лет 10 назад, там было красивое футбольное поле, с забором по периметру и высокими деревьями. Были и баскетбольные кольца… а теперь эти уроды сделали там свалку и пастбище для беспризорных собак, которые то и к мусорным бакам не особо подпускают.
    Как это изменить? Верните советский союз! Там хоть порядок был…

    • Борис

      порядок створюється людьми а не назвою країни. Памятаєте коли рабів після революції в США відпустили на волю. Куди більша частина з них прийшла через пару днів? Правильно, до своїх колишніх господарів, бо жити самостійно не звикли. От і ми, самостійність отримали, а що з нею робити не навчились. Де спимо там і гадимо. Як не раби то свині.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама