Вхідні умови при підключенні до мереж обленерго планують значно спростити

Кабмін готує рішення, спрямоване на подолання корупції у питанні підключення до електромереж об’єктів господарювання. На засіданні Уряду у вівторок Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Віце-прем’єр-міністру України Володимиру Кістіону та Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитру Вовку розробити до 1 вересня відповідну постанову НКРЕКП. “Дуже просив би, Володимир Євсевійович [Віце-прем’єр-міністр України], спільно з Дмитром Володимировичем [Голова НКРЕКП], будь ласка, щоб ми до 1 вересня зробили стандартне підключення, як ми говорили, не до 160 кіловат, а до 5 мегават, – зазначив Володимир Гройсман. — Логіка у чому — не 160 кіловат, як було. 160 кіловат — це стандартне підключення і там усе нормально, в принципі. Все що, вище 160, — це вже нестандартне підключення, і вони [обленерго] вже починають накручувати ціни.

А треба зробити стандартне [підключення] до 5 мегават, щоби кожен розумів, що це така-то вартість, і все. І щоби у обленерго не було люфту для того, щоби якимось чином зловживати цим питанням”. Голова Уряду зазначив, що підключення об’єктів господарювання потужністю більше 160 кіловат до електромереж – “це муки”: “Муки інвесторів, які бігають за цими керівниками обленерго, і ті їм починають розказувати, що, звідки треба тягнути, скільки це коштує кілометрів, а потім половину вирішують це за хабарі”. “Наше завдання – припинити знущання енергетичних компаній на місцях по відношенню до громадян і бізнесу, які хочуть розвиватися. Тому ця постанова має бути прийнята до 1 вересня і поставити крапку у цьому багаторічному питанні”, – підкреслив Володимир Гройсман, якого цитує Урядовий портал.

П.С До обленерго як і до міськгазів у громадян і підприємців безліч питань на які ще потрібно звернути Уряду свою увагу. Це і фактичні подвійні аванси, штрафи за понадліміти, аварійні чи неаварійні (хто ж його проконтролює) без перерахунку вартості послуги, взяття на баланс ПРИВАТНОЇ компанії майна,  придбаного громадянином який бажає підєднатися до  послуги монополіста та інші. Та і питання до Антимонопольного комітету ВИ взагалі ІСНУЄТЕ? І давно пора з монополіями ЗАКІНЧУВАТИ.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети