Вгадайте, хто став міським головою Рівного?

хомкоУ Рівному, попри всі огріхи і скандали, жителі міста залишають на посаді міського голови діючого мера – Володимира Хомка.
Таке право йому дали майже 37 тисяч рівнян. Із загального числа тих, хто прийшов голосувати – це трохи більше 64 відсотка.
Його конкурент Дмитро Якимець зумів переконати віддати голос саме за себе вдвічі меншу кількість людей, тож при підрахунку виявилось, що позначку навпроти його прізвища поставили вісімнадцять з половиною тисяч виборців, це трохи більше 32-х відсотків. Про це пише ВСЕВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети