Весняний депутатський огляд округу

Черговий візит на округ. Приємно, що всюди кипить робота. І комунальні служби і підприємства у ці декілька погожих днів прикладають максимум зусиль до очистки хоч того, що можна руками очистити і на трактори завантажити. Про малу механізацію очистки доріг і тротуарів, нажаль, поки мова не йде.

Здолбунівчани запитували, що то за будівництво поблизу мосту ведеться на вул.Гончара. Також вони турбувалися сміття поруч будівельного майданчика та відсутністю будівельного паспорта.

Я з’ясував у старшого на будівництві, що будується тут житловий будинок залізницею. Будівельний паспорт буде встановлено одразу після свята. Сміття, яке має відношення до будмайданчика було вивезене і дорога заметена.

Пережила зиму частина дороги по вул.Старомильській, замінено освітлення у пров.Старомильському, відсипана дорога до майстерень залізничного училища та ОСББ. Окремі слова подяки жителям ОСББ по вул.Старомильській, навколо будинку чисто, стоянка, дитячий майданчик доглянуті, навіть сміттєві баки ще у пристойному стані та окремо збирається пластик.

Нажаль, досі величезна площа землі виконує лише функцію майданчика для гілок, а безкоштовна мийка поповнює брудом водойму, а до автостанції вже майже неможливо добратися з вулиці Шевченка. Ями, арматура на все тих же місцях що і щоразу.

Попереду весна – час початку ремонтних робіт, поточних ремонтів. Буду і надалі контролювати щоб на окрузі було виконано все, що заплановано на 2018 рік.

Дякую всім, хто телефонує і питає як вирішити питання, а не лише скаржиться, хто розуміє де чия зона відповідальності і чим відрізняється спонсорство від депутатства :). Завжди відгукнуся і пораджу що в якій ситуації можна зробити, незалежно від номера округу і частини міста, але вкотре нагадую свій принцип «Вам потрібно щось зробити, змінити, вирішити– вам прапор і в руки, а я поруч, щоб завтра ви вміли це вирішити самостійно і нас стало більше (тих хто хоче і вміє)».

З Великоднем, шановні здолбунівчани!

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети