Весна почалась із прибирань на вулицях Здолбунова

В рамках Всеукраїнской акції «Зробимо Україну чистою!»  працівники Здолбунівського районного будинку культури всім колективом прибрали свою прилеглу територію. Акція ця проста і зрозуміла кожному: вийди і прибери навколо себе. Незалежно від статі, віку, міста і вулиці. І це правильно, корисно та заохочує інших зробити таку ж просту і потрібну дію.

Ще один приклад того, як, не чекаючи нізвідки допомоги, підприємці наводять лад біля свого закладу – це Оксана і Святослав Тищенко та їх магазин “Кошик”. Як тільки зійшов сніг, вони щебенем залатали ями біля магазину, пофарбували огорожу, поприбирали все навкруги і не тільки на подвір’ї самого закладу.

Ці приклади заслуговують на увагу: коли маленькі дружні колективи дбають про себе і навколишніх, про порядок у тому місті, де живуть. Тож дякуємо їм і заохочуємо інших бути активними у прибиранні, а не засмічуванні міста.

Марія ОрловаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети