. Весілля не буде: Уїздці дали гарбуза | Здолбунів City

Весілля не буде: Уїздці дали гарбуза

Участь у сесіях Уїздецької сільради у листопаді і грудні керівників адміністрації та експертів, зустрічі з офісами реформ, народним депутатом, ідеологом децентралізації зі столиці, передовиця в районній газеті – все це було спрямоване на те щоб в селах Уїздецької сільради почули і повірили про об’єднання громад. Формально ніби то багато зроблено дій. А що на виході?

Сесія Уїздецької сільради сьогодні дала відповідь на “залицяння” Здовбиці – …1 ЗА. Гарбуз в студію. Епопея з добровільною децентралізацією в районі у 2017 році успішно завершена)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама