Верховний суд України постановив: рішення про оптимізацію ліжкового фонду в Здолбунівській ЦРЛ ЗАКОННЕ

Очевидні, логічні речі отримали своє підтвердження. Шкода, що для цього знадобилося стільки часу і затрат ресурсів.

Історія дворічної давності. Закриття відділення лікарні у Мізочі. Було би дивним, а до того два суди таку дивність і демонстрували, коли би рішення Міністерства охорони здоров’я, яке зобов’язані виконувати державні адміністрації та заклади охорони здоров’я на місцях, було би виконане, і та ж держава засудила такі дії виконавців.

Дії керівників Здолбунівської ЦРЛ визнано правомочними і законними і такими що відповідають Положенням чи Статуту про діяльність закладу.

Все решта – політика. Із криками у сесійній залі райради і ляпасами, драками, виключеннями головлікаря з політсили.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети