Верес презентував своє бачення перебування у Здолбунові

Сьогодні на спільне засідання депутатських комісій Здолбунівської міської ради завітали представники ФК Верес та архітектор проекту (ескізу поки що) розбудови інфраструктури футбольного клубу у Здолбунові.

Нагадаємо, що наразі у Здолбунові розглядається варіант розміщення тренувальної бази ФК Верес.

Отже що запропонували представники клубу:

 1. Швидкий ремонт і готовність до експлуатації діючого поля стадіону Колос, на кому вже з липня можна буде проводити тренування та ігри. ВАЖЛИВО! Умови на яких можна здійснити ці дії на діючому полі місцевої ДЮСШ, ще не відомі. Є варіант угоди про співпрацю, є варіант оренди частини майна комунальної власності громади. Перестороги від ФК: якщо вкладати кошти в це поле то це означає збільшувати вартість майна, яке потім же орендувати і відповідно щоразу самим собі збільшувати вартість оренди, яка буде визначатися як % від вартості об’єкта. Якщо ж це угода про співпрацю, то важко передбачити запобіжники її розірвання і не втратити вкладені кошти.
 2. Щоб убезпечити від наслідків п.1 ФК Верес пропонує варіант вкладення коштів в існуюче поле вже, щоб мати змогу на ньому тренуватися, а для потреб громади і ДЮСШ в т.ч збудувати нове полу чи з натуральним чи штучним газоном щоб здійснити, як ми зрозуміли обмін. Верес буде вкладати кошти вже у  своє, а громада отримає взамін нове.
 3. 1,9 га поруч із Колосом пропонується винести на аукціон оренди землі, з тим щоб Верес зміг прийняти участь і в разі перемоги збудувати ще два майданчики для своїх потреб та базу де і буде розміщена команда. А це двоповерхова будівля на всю довжину поля. Пункти 2,3 між собою пов’язані, т.то поле Колоса без можливостей будівництва бази і двох тренувальних полів для ФК не цікаве.
 4. Верес готовий щоб фірма, яка буде здійснювати будівництво і обслуговування інфраструктури команди була перереєстрована в громаді, а це нині близько 200 тисяч ПДФО в місяць в бюджет.

Що запитували здолбунівські депутати:

Активність в обговоренні проявили депутати міської ради О.Дацюк, Л.Бабак, В.Щавінський, А.Ліщинський.

 1. Яка буде альтернатива заняттям на стадіоні поки він буде ремонтуватися?
 2. Що входить в поняття інвестицій для громади?
 3. Як можна орендувати майно ДЮСШ?
 4. Давайте розділимо питання, спочатку оренда поля, а потім аукціон на земельну ділянку.
 5. Треба створити комісію і детально прописати умови можливої співпраці.

Також в мережі ФБ звучали думки від депутатів які не були присутні на комісії щодо застережень забудови гідропарку котеджами, чи викупу майна яка буде надано в оренду, розміру інвестицій , кількості працевлаштованих і т.д

Висловив свою думку і присутній на засіданні депутат двох скликань міськради Микола Орлов:

 1. Верес у Здолбунові – це промоція Здолбунова всюди де буде грати Верес, коли будуть писати про Верес. Згадайте про Ковалівку. Хто чув про це село поки там не заграв Колос?
 2. Які є альтернативи цій пропозиції Вереса? А от у Вереса є ще інші громади де вони можуть інвестувати свої кошти.
 3. Якщо громада хоче заробити більше ніж 200 тисяч ПДФО, то треба організувати харчування, заправку авто, обслуговування інших потреб ФК силами місцевих підприємців, і ніхто не забороняє з квітня місяця прикупити акції ФК і вболівати за розвиток клубу, будучи його співвласником.

У підсумку головуючий міський голова Владислав Сухляк протокольним дорученням сформував робочу групу, яка в понеділок продовжить опрацювання пропозиції ФК, а опонентам запропонував надати свої альтернативи швидкого розвитку цієї частини рекреаційної зони за кошти внутрішніх чи зовнішніх інвесторів, якщо такі в того є.

Наступний тиждень буде вирішальним. Якщо рівень опонування в Здолбунові посилиться то Верес піде туди де його чекають.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети