Великий громадський форум у Рівному 29 березня

форумАктивісти Рівненської області ініціюють низку проектів з вирішення місцевих проблем. Усі, хто бажає долучитися до цього процесу, зможуть це зробити під час Громадського форуму Рівненщини, який відбудеться 29 березня 2014 року в обласному центрі.

Серед питань, які будуть підняті на Форумі, такі:

•    Прозорість та контроль влади;

•    Благодійні внески в садочках, школах, лікарнях – як навести порядок;

•    Як отримати якісні житлово-комунальні послуги;

•    Підвищення енергоефективності бюджетних установ Рівненської області;

•    Активізація органів студентського самоврядування та підвищення політичної культури студентів;

•    Як викорінити хабарництво у ВНЗ;

•    Формування молодих лідерів Рівненщини;

•    Впровадження електронних щоденників учня;

•    Відновлення дитячих майданчиків у Рівному;

•    Популяризація велотранспорту в Рівному;

•    Запобігання підлітковому алкоголізму;

•    Система, яка має змінити Систему. Суть мережевого суспільства;

•    Роздільне збирання побутових відходів;

•    Як навести лад в студентських гуртожитках;

•    Цифрове перетворення Рівненської області.

Усі проблеми будуть опрацьовані в групах у форматі відкритого простору (Open space). В результаті мають бути напрацьовані конкретні заходи, що допоможуть їх вирішити.

На Форумі також будуть презентовані активні громадські організації та ініціативи Рівненщин, зокрема: МП «Яскраво», Екоклуб, Пласт, Молодь ДІЄ, Вартові майдану, ЛЖВ, «Спільно Рівне», Антикорупційна ініціатива та інші.

Для участі у Форумі потрібно до 27 березня (до 23:00) зареєструватися для обговорення 1-2 тем за посиланням http://goo.gl/Dzdnbz або за тел.: (093) 721-08-61.

«Ідея Форуму виникла під час подій Євромайдану, коли багато людей вийшли на вулиці і заявили, що хочуть змін. Громадський форум покликаний перевести цю енергію на вирішення конкретних проблем регіону, аби зміни справді відбулися», – розповідає один з ініціаторів Форуму, громадський активіст Святослав Клічук.

«Зараз саме той час, коли піднесену після Майдану активність громади потрібно ефективно використати в напрямку вирішення проблемних питань, які по суті стали збудниками протестів і революційних подій. Важливо, аби ці позитивні настрої не встигли згаснути і люди вкотре не розчарувалися. Тому ми також підтримаємо цей Форум, в тому числі організаційно», – говорить голова правління РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький.

Місце проведення: м. Рівне, майдан Просвіти, 1 (приміщення Рівненської обласної ради). Захід відбудеться в суботу, 29 березня, і триватиме з 10:00 до 17:00.

Запрошуємо до участі в заході всіх активних громадян, представників громадських організацій, влади та засобів масової інформації.

Форум проводиться з ініціативи громадських лідерів Рівненщини за сприяння Рівненської обласної ради, організаційної підтримки Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» і підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Інформаційний відділ РОГО КВУ

Розпорядок Громадського форуму

9:30-10:00 – Реєстрація учасників 91 поверх, бічний хол)

10:00-11:00 – Відкриття форуму. Презентація тем (Актова зала, 1 поверх)

11:00-12:30 – Робота в групах. Сесія І (Актова зала 2 групи, каб. 205, 205а, 306, 306а, хол. 2 поверху – 2 групи)

12:30-13:30 – Обід та презентації (бічний хол 1 поверху)

13:30-15:00 – Робота в групах. Сесія ІІ (Актова зала 2 групи, каб. 205, 205а, 306, 306а, хол. 2 поверху – 2 групи)

15:00-16:00 – Презентація напрацювань. (Актова зала, 1 поверх)

16:00-16:30 – Підведення підсумків, анкетування, плани на майбутнє, закриття форуму (Актова зала, 1 поверх)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети