Великодня писанка продовжує свій творчий шлях Здолбунівщиною

10 квітня 2016 в клубі с. Новомильськ в рамках інтерактивної мистецької акції “Великодня писанка – тисячолітній код української нації” завідувачем клубом Луцишиним О.О. було проведено майстер-клас з писанкарства для молоді села.

нововолинськ
В рамках інтерактивної мистецької акції ” Великодня писанка – тисячолітній код української нації” 17 квітня завідуюча сільським клубом с.Лідаво Шаркова Л.П. провела майстер – клас по виготовленню писанок, який пройшов в народознавчій кімнаті для учасників художньої самодіяльності

лідаво1

лідаво
17 квітня в приміщенні Мізоцького селищного БК працівниками закладу був проведений майстер – клас по писанкарству в рамках інтерактивної мистецької акції «Великодня писанка – тисячолітній код української нації». До акції долучилася і родина Одарчуків – художнього керівника БК. Наймолодша учасниця намагалася не відставати у написанні «шедевру» від старших. Всі присутні з мережі Інтернет ознайомилися із значенням орнаментів на писанках, отримали корисні поради та масу задоволення від виконаних виробів.
мізоч писанка

мізоч писанка
Маємо надію, що іще з десяток мізоцьких родин переймуть досвід по виготовленню Великодніх писанок.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети