Великодня ковбаска й наша безпека

торгівля ковбасою (4)Два дні поспіль до ЗС надходили повідомлення про торгівлю ковбасою із ящиків, які знаходились у вантажних бусах. Спочатку торгівля тривала в районі ЗОШ6 до приїзду міліції. Та зупинила торгівлю і забрала торговців до райвідділку. За словами начальника служби громадської безпеки Здолбунівського РВ підполковника Криси Сергія Івановича, громадяни були доставлені у відділок, де з ними була проведена бесіда і складені документи відповідно до чинного законодавства. Громадяни пообіцяли, що більше не будуть здійснювати такий вид торгівлі у зазначеному місці.

І громадяни свого слова дотримались :) На наступний день бус із ковбасою вже торгував прямо на тротуарі по вул.8 Березня біля ринку.торгівля ковбасою (2) торгівля ковбасою (3)

Торгівля йшла жваво, навіть поява наряду міліції ніяк не вплинула на продавчиню, яка намагалася продати увесь запас ковбасних виробів. На допомогу …продавцям ковбаси із ящиків просто неба прийшли…покупці, які теж не зважали на трьох міліціонерів і буквально вимагали їм дати допродати ковбасу всім, хто зайняв місце у черзі, що ще раз засвідчило, чому в Україні один із найнижчих показників і рівня, і тривалості життя.торгівля ковбасою (1)

Цей бус теж відправився до райвідділку. Які засоби впливу були застосовані цього разу, чи поповниться міська казна штрафами і яка подальша доля вилученої ковбаси – міліція не повідомляла.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети