. Ведеться підготовка до будівництва спорткомплексу | Здолбунів City

Ведеться підготовка до будівництва спорткомплексу

Огороджено будівельний майданчик, вивезено вагончик для охорони, завезені елементи ферм. Інтенсивній підготовці заважає волога земля, яка ускладнює під’їзд та земляні роботи.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Should

  Що тільки не чули вже про цей спорткомплекс. Тільки ведеться підготовка – остання версія))А, що тут обговорювати. Фото паркана?Фото паспорт об’єкта?І вологу землю?Оце звіт усіх стейкхолдерів за півроку роботи)Кинули будь яку інформацію, аби щось. Та ці пейзажі здолбунівчани і без Здолбунівсіті бачать кожен день. Розповідайте про цифри, юридичні факти,якщо вже так хочете бути відкритими перед громадою.

  • Здолбунівсіті

   Ми не питали стейкхолдерів що в них і як, будуть готові розкажуть, не будуть -попитаємо. Це просто фотофакт побаченого.

   • Should

    Ну чекайте поки будуть готові,чекайте.

 • Здолбунівчанин

  Ніхто там нічого не веде. Це все було ще осінню.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама