ВЕБІНАР для тих, хто хоче писати і вигравати проекти

18 січня о 15-00 в приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва відбудеться 
ВЕБІНАР З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ Державного фонду регіонального розвитку.

Запрошуємо всіх керівників державних установ, представників Здолбунівської РДА та Здолбунівської районної ради, депутатів та всіх охочих.

Основні питання, які будуть висвітлені під час вебінару:
– Особливості оцінювання проектів Державного фонду регіонального розвитку ( останні зміни)
– Тематика проектів, які будуть підтримуватися Державним фондом регіонального розвитку
– Які типи проектів доцільно фінансувати з коштів ДФРР, міжнародних фондів, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад
– Типові помилки при підготовці проектів

Вебінар відбуватиметься в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети