Вдалий виступ здолбунівських штангістів у Костополі

27-28 лютого 2021 року в м. Костопіль відбувся відкритий чемпіонат Костопільської міської громади з важкої атлетики  серед юнаків 2003-2007 р.н. 2008 р.н. і молодших та дівчат 2002 р.н. і молодші присвячений видатним важкоатлетам. В даних змаганнях Здолбунівщину представили вихованці відділення важкої атлетики Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської міської ради.

         Наймолодшими учасниками (2011-2012р.н.) чемпіонату були учні загальноосвітньої школи І ст. №7. У ваговій категорії (далі в/к) до 32 кг. чемпіонкою стала Мудра Анна з сумою двоборства 40 кг., бронзовими призерами стали у в/к до 34 кг., Расюкевічус Лукас з сумою двоборства 35 кг., та у в/к до 38 кг. Загородський Кирило з сумою двоборства 35 кг. Вдало виступили також Острійчук Максим, Романюк Олесь, Піліпчук Станіслав та Середюк Матвій яким лише декілька кілограмів не вистачило до п’єдесталу.

У в/к + 45 кг. 1 місце з результатом (ривок 57 кг. + поштовх 70 кг.) посів учень загальноосвітньої школи І-ІІІ № 4 Іванчук Данило, а другим і цій же в/к став учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3 Сідорський Артем (ривок 32 + поштовх 43).  В/к до 55 кг. з результатом (ривок 48 + поштовх 60) срібним призером став учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Мудрий Ярослав. В/к до 67 кг. з результатом (ривок 78 + поштовх 100) переможець учень Здолбунівської гімназії  Гарбовський Лев.

В/к до 73 кг. з результатом (115+130) переміг учень Здолбунівської гімназії Устименко Василь. В/к + 81 кг. срібним призером з результатом (ривок 87 + поштовх 103) став учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Шолудько Денис, а бронзову медаль виборов учень ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Романюк Артур з результатом (ривок 70 + поштовх 82).

Залікові очка для команди додали учні ЗОШ І-ІІІ ст.. №6 Маліновський Тимофій з сумою двоборства  45 кг. та учень ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Суков Максим з сумою двоборства  87 кг.

         Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо в подальшому вдалих виступів.

На фото: спортсмени під час виступу та нагородження.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети