Вдалий виступ у Костополі

26 січня 2019 року в м. Костопіль відбувся відкритий турнір Костопільського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат присвячений видатним важкоатлетам Костопільщини та чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.

У змаганнях взяли участь 12 спортсменів відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради.

У турнірі з важкої атлетики серед юнаків та дівчат присвячений видатним важкоатлетам Костопільщини наші спортсмени показали наступні результати. 1 місце вибороли у ваговій категорії (в/к) до 28 кг., учень ЗОШ І ст.. № 7 Расюкевічус Лукас, в/к до 34 кг., учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4 Іванчук Данило, в/к до 38 кг., учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3 Постнов Денис, в/к до 49 кг., учень Здолбунівської гімназії Гарбовський Лев, в/к до 61 кг., учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 Демчишин Максим, в/к до 67 кг., учень Здолбунівської гімназії Устименко Василь, в/к + 67 кг., учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4 Романюк Артур, в/к + 81 кг., учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 5 Кулеша Ігор.

Срібні нагороди у в/к до 34 кг., виборов учень ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6 Мудрий Ярослав, у в/к до 41 кг., учень Здолбунівської гімназії Гаврищак Андрій та у в/к до 61 кг., учень Здолбунівської гімназії Крашановський Павло. Бронзовим призером став учень Здовбицької  ЗОШ І-ІІІ ст.. Шолудько Денис.

У чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років наші юнаки показали наступні результати.

Чемпіонами області стали Гарбовський Лев, Демчишин Максим, Устименко Василь, Романюк Артур та Кулеша Ігор. Бронзові медалі чемпіонату у Крашановського Павла та Шолудько Дениса.

Підготували спортсменів Заслужений тренер України, майстер спорту Гордійчук Володимир Григорович та тренери з важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради майстер спорту Марчук Дмитро Володимирович та майстер спорту міжнародного класу Астахов Сергій Володимирович.

 

Дирекція ДЮСШ

Здолбунівської районної ради

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети