Вдале турне Мізоцької музшколи

22.05.15 р. Фестиваль Мереживо Ансамбль гітаристів Мізоцької музшколи керіник Гефтер О.В.22-24 травня 2015 року в м. Рівне відбувся ІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Федоровича Степанова: – 22.05.15 р.   – окремі виконавці; – 23.05.15 р   –  творчі колективи;  –  24.05.15 р    – заключний гала концерт переможців фестивалю-конкурсу.

У фестивалі-конкурсі взяли участь творчі колективи та окремі виконавці з усіх регіонів України – Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Київської, Хмельницької, Житомирської та інших областей. Мізоцька музична школа теж представила свої творчі колективи на фестиваль «Мереживо

Тішать здобутки колективів Мізоцької музичної школи:

  • І місце вчительський ансамбль народної музики Мізоцької музичної школи
  • ІІІ місце в жанрі малих інструментальних вчительських колективів –    вчительське тріо бандуристів у складі Жанни Ковальчук, Мирослави Мосейчук та Наталії Гаврилюк,
  • Дипломант ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Степанова –   ансамбль гітаристів Мізоцької музичної школи, керівник Олександр Гефтер.

На заключний гала концерт переможців фестивалю були відібрані найкращі окремі виконавці та творчі колективи, в тому й числі вчительський ансамбль народної музики   Мізоцької музичної школи.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети