Вчителям запропонували пройти ЗНО – результат кошмарний

ЗНОІгор Лікарчук, директор УЦОЯО, повідомив про невтішні результати, які показали вчителі під час спроби скласти тести ЗНО Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив про результати проведення експерименту в одній з областей України, яку не називають, пише osvita.ua Під час експерименту вчителі загальноосвітніх шкіл мали скласти тести ЗНО, які були використані під час проведення зовнішнього оцінювання в 2008-2012 роках.

Як пише Ігор Лікарчук на своїй сторінці у “Фейсбук,” один з регіональних центрів оцінювання якості освіти спільно з обласним Департаментом освіти провів семінари-тренінги для вчителів, які працюють у школах регіону (за винятком обласного центру) з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, біології та англійської мови. Метою семінарів було надання методичної допомоги учителям у підготовці учнів до ЗНО. Усього в семінарах-тренінгах взяли участь майже 70 % педагогів, які викладають ці предмети в школах регіону. За словами Ігоря Лікарчука, інформація, яку отримав Український центр оцінювання якості освіти його шокувала. «Основні результати такі: правильно виконали всі завдання в тестах не більше 5 % учителів. Зокрема, з хімії таких – 4,7 %, з фізики – 3,9 %, з української мови та літератури – 3,8 %, з математики – 2,9 %, з біології – 1,6 %, з англійської мови – 0,8 %», – уточнив директор УЦОЯО.

Він також повідомив, що жоден учитель англійської мови з 29 регіонів цієї області не зміг правильно виконати всі завдання тесту, із 28 регіонів – з біології, із 25 регіонів – з математики. «76 педагогів із загальної кількості учасників семінарів-практикумів не змогли виконати більше 25 % завдань…», – зазначає Лікарчук. «Зрозуміло, що це іще далеко не всі цифри. Також я не називаю область та райони, де відбувся цей експеримент, тому що це може спровокувати у регіоні надто прикрі соціальні процеси. Але це є біда. І дуже велика біда. На жаль, подібна ситуація не лише в цій області. Майже упевнений, що у багатьох вона іще гірша. І що робити? Мабуть, відповідь мають дати чиновники Департаменту загальної середньої освіти МОН?», – пише директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Джерело.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети