Вчителів та учнів запрошують до міжнародного екологічного проекту

Всесвітній фонд природи WWF та фундація ERSTE восени 2013 року розпочинають 6-й цикл міжнародного навчального проекту “Європейські Школи за Живу Планету”. Українські педагоги разом з колегами з 10 інших країн регіону запрошуються до участі у ініціативі, яка навчить вчителів та школярів реалізовувати власні екологічні проекти. Протягом року школярі у своїх школах розроблятимуть та втілюватимуть у життя власні екопроекти, а кульмінацією стане спільна транскордонна екологічна акція восени 2014 року.

Більше 100 вчителів та 2000 школярів з 11 країн вже взяли участь у ініціативі “Європейські Школи за Живу Планету”. Ви можете знайти документацію про учасників 5-го циклу проекту на нашому блозі.

Важливо, що ми підштовхуємо молодих людей по іншому дивитися на речі і бачити можливості сприяння соціальному та дружньому природі розвитку нашої планети. У цьому сенсі навчання – це набагато більше, ніж повідомлення фактів та цифр. Мета навчання сталому розвитку – розвинути навички і знання учнів та показати можливості, які допоможуть їм активно та відповідально будувати своє майбутнє”, – вважає Барбара Таушер, голова програми екологічної освітиWWF Австрії.

Для отримання додаткових даних Ви можете завантажити буклет з короткою інформацією про проект та реєстраційною формою.

Коротко про умови участі у ініціативі „Європейські школи за Живу Планету”:

  • У ініціативі візьмуть участь вчителі та школярі з Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Молдавії, Румунії, Словаччини, Словенії, Сербії та України.
  • Запрошуються учні віком з 12 до 16 років. З кожної країни з поданих заявок будуть відібрані 3 школи. По 1 вчителю та 1 учню з кожної школи візьмуть участь у подіях в Австрії та Румунії.
  • Витрати на проїзд, проживання та участь у подіях в Австрії та Румунії будуть покриті Всесвітнім фондом природи WWF.
  • Мова спілкування та кореспонденції учасників ініціативи – англійська.
  • З 27 вересня по 2 жовтня у Австрії пройде стартова академія, на якій учасники зможуть познайомитись та дізнатись більше про Дунай – Європейську лінію життя; Екологічний відбиток – споживання та глобальні ефекти; Активну громадську позицію – бути активними та мотивувати інших. Також у програмі тренінги з управління проектами, побудови команди та роботи з медіа.
  • Протягом навчального року учні розроблять та втілять власні екологічні проекти в школах. Ідеї можуть різнитись від еко-театру до серії публікацій в місцевій газеті, виставки або, навіть,  плану сталого розвитку школи. Все залежить від Вашої креативності!
  • У червні 2014 року учасники знову зберуться на тиждень у природному таборі в Румунії, де вони обміняються досвідом, представлять свої проекти та разом розроблять проект транскордонної екологічної акції.
  •  Документи повинні бути подані до 9 липня 2013 року. Дізнайтесь більше про умови участі та реєстрацію.

Шкільна екологічна ініціатива „Європейські школи за Живу Планету” проходила вперше у 2008-2009 навчальному році. З того часу 75 класів з різних шкіл 11 європейських країн взяли участь у проекті. Тобто, близько 2000 школярів у віці від 12 до 17 років втілили свої власні еко-проекти у життя. Минулого року від України взяли участь 3 школи з Ізмаїлу, Балти та Перечину. У 2008-2009 навчальному році перемогу у ініціативі „Європейські школи за Живу Планету” здобула українська „Школа Миру” (Київ).

Завантажити реєстраційну форму можна за посиланням.

Контакти

  • Катерина Куракіна
  •  naiade@ukr.net


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети