Вчіть нові правила дорожнього руху

З 15-го квітня набирає чинності нова редакція правил дорожнього руху. Її було прийнято 11 лютого на закритому засіданні Кабміну, пише Коммерсант. Так, наприклад, вводиться таке поняття як “газон” (“ділянка однорідної території з дерновим покриттям, що штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерностворюючих трав”) і “маневрування” (“початок руху, перелаштування ТЗ із одної смуги в іншу, поворот праворуч чи ліворуч, розворот, рух заднім ходом, з’їзд на узбіччя”). Зупинка і стоянка на газонах буде заборонена.

Відповідно до нових правил ПДД, дороговкази будуть мати перевагу перед дорожньою розміткою.

Крім того, буде введено ряд нових дорожніх знаків, наприклад, “Пункт зупинки трамвая”, “Кінець пункту зупинки трамвая”, “Культова споруда”, “Промислова зона”, “Фото-, відеофіксація порушень”.

До білої та жовтої дорожньої розмітки додасться розмітка синього (місця паркування на проїжджій частині) та помаранчевого кольору (тимчасова розмітка).

Також у новій редакції закріплено положення, відповідно до якого з 1 жовтня по 1 травня всі транспортні засоби за межами населених пунктів повинні будуть їздити з увімкненими ходовими вогнями або ближнім світлом фар.

Це, на думку авторів змін, дозволить поліпшити реакцію водіїв на мінливі дорожні умови. З ПДР виключено пункт, відповідно до якого обгін транспортних засобів дозволяється лише з лівого боку.

У новій редакції немає чіткого положення про необхідність зміни шин з початком нового сезону. Вказується лише, що в разі постійної експлуатації транспортного засобу на дорогах із слизькою проїжджою частиною “рекомендується використовувати шини, що відповідають стану проїжджої частини”.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети