Вболівальники хочуть спортивних афіш по місту

дошка оголошеньІнформаційна складова спортивних змагань у всіх видах спорту відіграє вирішальну роль на кількість глядачів на трибунах. Цей показник загалом є основним та визначальним у рейтингу популярності як конкретного виду спорту, так і окремих змагань. На спортивну індустрію в цьому аспекті в наш час працюють всі різновидності засобів інформації (телебачення, радіо, Інтернет, преса).

У невеликих містах визначальну роль в цьому питанні відіграють спортивні афіші. Актуальна ця проблема і для нашого рідного міста Здолбунова. Незважаючи на значну кількість безкоштовних дошок (стендів) оголошень, ефективність їх низька. Перша причина, що більшість їх фактично безгосподарські та безконтрольні. Прикріпивши свою об’яву,  ви не застраховані від того, що на вашій об’яві через кілька хвилин не буде наклеєне чергове  оголошення про кредит на дуже “вигідних” умовах.

Звичайно,  в даному випадку можна говорити про загальну культуру та взаємоповагу, але це не вирішить проблему. Загалом ці дошки оголошень на даний час  малоефективні з причини  хаотичного й безсистемного  розміщення інформації на них. У даній ситуації оптимальним виходом буде створення тематичних спортивних стендів. Ці стенди повинні бути заскленими і зачинятись на замок з метою протидії несанкціонованого доступу. На них потрібно розміщати не лише оголошення про спортивні змагання, а, у першу чергу, інформацію про спортивні досягнення наших спортсменів.афіші

Тоді  вони будуть не тільки інформувати жителів  міста про спортивне життя нашого краю,  але і знайомити гостей з нашими досягненнями. Для нашого міста п’ять спортивних стендів цілком достатньо при правильному їх розташуванні. Пропонуємо варіант: Стенд №1- на розі стадіону «Локомотив», №2- на Катеринівському ринку, №3- на вході на залізничний міст, №4- на залізничній зупинці (142 км.). №5- на мікрорайоні цементників.  Враховуючи актуальність  проблеми,  звертаємось за допомогою до депутатів міської ради  для оперативного вирішення цього питання, адже це позитивно вплине на розвиток спорту в нашому місті та пропаганду здорового способу життя.

Юрій Мельник, Володимир Морозов



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети