Василь Лазутко став генералом.

Начальнику УМВС України в Рівненській області полковнику Василю Лазутку Указом Президента України присвоєно спеціальне звання генерал-майора міліції. Про це повідомляє офіційний інтернет-ресурс Глави Держави. В Указі Президента України № 706/2012 «Про присвоєння спеціальних звань» йдеться: «Присвоїти спеціальне звання генерал-майора міліції: полковнику міліції ЛАЗУТКУ Василю Івановичу – начальнику управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області».

Довідка .

Лазутко Василь Іванович очолює УМВС України в Рівненській обл. з травня 2011 року. Народився 2.10.1958 р. (с. Велика Ловча, Суразький р-н, Брянська обл., Росія).

Освіта – вища. Закінчив школу МВС СРСР (1990), юрист.

Служив в армії. Від інспектора карного розшуку до заступника начальника Харцизького міського відділу внутрішніх справ УВС Донецької обл., заст. начальника управління карного розшуку УВС в Київській обл. 1995-2000 – начальник Києво-Святошинського райвідділу ГУМВС України в Київській обл., начальник упр. кримінального розшуку ГУМВС України в Київській обл., начальник Мінського р-ного управління ГУМВС України в м. Києві. З 2000 – 1-й заст. начальника УМВС України на Південно-Західній залізниці. 2004-2005 – у центральному апараті МВС України. З 2010 – заст. начальника Департаменту карного розшуку МВС України.

Ми памятаємо як завдяки втручанню Василя Івановича був ліквідований конфлікт між здолбунівською міліцією і вісником ЗЕОНа, що став газетою Здолбунів сіті. Не забуваємо і дякуємо за це. Дякували і на прямій телефонній лінії, що відбувалась на одній із радіостанцій.  Гарний подарунок до дня міліції!! Вітаємо!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети