Вартість проїзду в міській маршрутці подорожчала

 

Рішення виконкому Здолбунівської міської ради

Від 22  червня  2016 року      №  125

 

Про вартість проїзду у міському

автобусному маршрутному таксі

«Здолбунів-експрес»

Розглянувши колективне звернення громадян від 23.05.2016 року щодо  встановлення вартості квитка для пільгової категорії у розмірі 50 відсотків вартості квитка, враховуючи побажання перевізника та цінову політику  вартості проїзду у маршрутних автобусах по місту Здолбунів,   керуючись  статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської   ради

ВИРІШИВ :

  1. Встановити з 01.07.2016 року, вартість проїзду у міському  автобусному маршрутному таксі  «Здолбунів- експрес» в розмірі 3 грн. 00 коп.
  2. Запровадити з 01.07.2016 року по 01.09.2016 року (на період літніх канікул)  для   учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста вартість проїзду  у міському  автобусному маршрутному таксі  «Здолбунів- експрес» в розмірі  50 відсотків вартості квитка.
  3. Запровадити з 01.07.2016 року  для   пенсіонерів вартість проїзду у міському  автобусному маршрутному таксі  «Здолбунів- експрес» в розмірі     50 відсотків вартості квитка.
  4. Пункт 2 рішення виконавчого комітету від 27.01.2016 року №26 «Про організацію роботи міського автобусного маршруту «Здолбунів-експрес» та рішення виконавчого комітету від 23.03.2016 року №56 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016 року №26 «Про організацію роботи міського автобусного маршруту «Здолбунів-експрес» вважати такими, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка В.В., а організацію виконання на керівника КП «Здолбунівське» Потапчука С.В.

Міський голова                                                                    І.О.ОльшевськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети