Варшавські непутьові замітки. День1.

Polska190513_11Розпочалась поїздка-стажування по програмі «Ініціативи медіа та НГО як форма співробітництва для розвитку громадянського суспільства», яка організована Центром гуманістичних технологій АХАЛАР та Хельсінським фондом з прав людини. У цій події приймає участь керівник ЗЕОНу, шеф-редактор ЗС, Микола Орлов.  Він і передає із столиці Польщі коротку інформацію.

Добирався я до Варшави зручним логістично потягом Київ-Варшава, на який безуспішно намагався в Україні придбати і зворотній квиток. 21-ша вечора – Здолбунів, 9-та ранку – вже Варшава. Митниця традиційно витрушувала з вагону контрабандистів, навіть одного чоловіка, який їхав на конференцію, але має якесь рішення суду (можливо, заборгованість по якимось платежам) і його висадили теж. На його запитання: «А що ж мені робити далі із повними руками сумок?», митники спокійно відповіли: «60 кілометрів – і Ковель». Провідниці виглядали як явно зацікавлені у тому, що знайдуть, а що ні, митники з обох сторін кордону. Були і службові собаки, і заміна колісних пар. Все, що допомагає «відпочити» з другої до четвертої ночі.

Варшава зустріла сонцем, знайомими обличчями і очікуванням гарного дня.

Зустріч у Хельсинському фонді з прав людини. Знайомство із чудовою людиною Ленуром, а також Вікою, польськими партнерами нашого стажування. Ленур – виходець із Криму, вже 12-й рік у Польщі. Розумний, виважений, з аналітичним складом розуму. Говорив правильні речі про проекти фонду, в якому він працює. Бюджет річний їх проектів більше 1 млн.євро. Якби не втома після ночі у потязі на митниці, слухав би ще уважніше, бо промова того була варта.

Вечір, вечеря, прогулянка, до завтра.

З Варшави, Микола Орлов

polska200513_1

Polska190513_13

Polska190513_30Polska190513_33Polska190513_34Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети