Варшавські непутьові замітки. День 4

Polska220513_02Центр науки Коперніка. Вау!!! Це було надзвичайно. Така кількість корисностей під одним дахом. Шановні педагоги, якщо колись будете у Варшаві, забронюйте і заведіть школярів до цього центру. Це жива фізика, біологія, астрономія. Я впевнений, що ніяких інших аргументів до навчання вашим дітям не буде потрібно, коли вони спробують скласти органи у манекені людини, підняти тяжкий камінь одним натиском руки на важіль, політають на космічній станції, де під час польоту розповідають про зорі і сузір’я, комети і планети, і все це супроводжується світловими і звуковими ефектами. Чи побувають на виставі, де акторами є …роботи! Є можливість зробити досліди, щоб полетіла повітряна куля, щоб енергія руху привела у дію виліт кульки чи звуки радіо. Можна виміряти власний пульс у незвичний спосіб, через кількість ударів паличкою по барабану. Особливе захоплення викликав зал, де демонструють один і той самий уривок фільму, але під різний музичний супровід, і це дає глядачу зовсім різні емоції. Світлові ефекти, механіка, електрика, ех.. скільки всього.Polska220513_05 Polska220513_06 Polska220513_07 Polska220513_08 Polska220513_09

Замість запланованих 1,5 години були ..до самого закриття центру. Захоплююче! Але все це було після обіду, а зранку працювали над проектами для своїх громад. В мене вималювалось їх аж три:)), сподіваюсь, всі цікаві. Як тільки перейдуть в стадію реалізації, поділюсь деталями.

Polska220513_18 Polska220513_19 Polska220513_20Вечір, вечеря, до зв’язку.

З Варшави, Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети