Варену ковбасу в 30-градусну спеку в Здолбунові продають просто неба

zdolbunv-2013-rkТиждень-два потуг міської влади й міліції призвів до того, що частина вуличних торговців відсижувалась вдома, частина перебазувалась навпроти ринку під крило недосяжних для правосуддя та влади підприємців, навколо їх магазину. Та коли ажіотаж “здолбунівськиx реформ” спав, усе повернулося на свої місця. Дорожній знак  “Стоянка і зупинка заборонена” зник у невідомому напрямку, вуличні торговці повернулись на свої звичні місця по вул.8 Березня, де облюбували те, що мало колись стати клумбою й заміняє цим торговцям місця для сидіння. Свідомо знущаючись із таблички, що висить одразу перед бусом, з цього самого буса можна легко придбати у 30-ти градусну спеку ВАРЕНУ ковбасу. Виявляється, цього ніхто не бачить. Здолбунівська влада та міліція тим самим розписуються у СВОЄМУ БЕЗСИЛЛІ. Ситуація не контролюється більше цими органами й фактично свідчить про торгову анархію в нашому місті. Звичайно, є й мешканці. Продавці, які створюють цю ситуацію, покупці, які її підтримують, навіть жителі найближчого будинку, які ще досі не прокололи колеса й не пообливали водою когось із порушників зі своїх вікон.

А згадайте, як було? Завчасно оголошено, що приймаються Здолбунівською міською радою пропозиції по покращенню:)  ситуації із торгівлею в місті, сесія розлядала напрацювання й прийняла величезне рішення –ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ, затвердили правила торгівлі. І …ВСЕ залишається, як є. Дякуємо за табличку на будинку)) –  це єдине, що змінилось.

vulichna torgivla_1 vulichna torgivla_2 vulichna torgivla_3 vulichna torgivla_4Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети