Валентин Королюк: «Скасувати пенсійну реформу не вдалось. Поки що…»

Минулого тижня народні депутати від Партії регіонів провалили законопроект, який скасовував збільшення пенсійного віку в Україні. «За» відповідний законопроект №1073, автором якого були депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина», проголосував 221 народний депутат з мінімально необхідних 226.

Згідно з пояснювальною запискою, положеннями законопроекту передбачалося встановлення пенсійного віку для жінок – 55 років. Також законопроект передбачав необхідність страхового стажу, який давав би право на отримання мінімальної пенсії за віком, – 20 років для жінок і 25 років для чоловіків.

Разом із колегами по фракції народний депутат від 154-го виборчого округу Валентин Королюк проголосував «за» відміну пенсійної реформи. Але, на жаль, голосів для прийняття позитивного рішення не вистачило. За словами народного депутата, жоден депутат від Партії регіонів не віддав свого голосу «за» пенсійну реформу: більшість утримались або не взяли участі в голосуванні. Троє «регіоналів» проголосували «проти»: це Михайло Чечетов, Сергій Тігіпко та «мажоритарник» від Дніпропетровщини Євгеній Морозенко, який, до речі, є секретарем Комітету ВРУ у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів…

«Всього п’яти голосів не вистачило, щоб зробити перший крок для того, аби українські жінки знову йшли на пенсію у 55 років, – зазначив у коментарі прес-службі Валентин Королюк. – Хоча у мене є великі сумніви, що Янукович підписав би цей закон навіть у разі його ухвалення. Але нічого, до цього питання ми ще обов’язково повернемося! Депутати з Партії регіонів говорили, мовляв, Європа підвищує пенсійний вік, а ми його хочемо знизити. Але перед тим, як в Україні підвищувати вік виходу на пенсію, потрібно забезпечити у нас європейський рівень життя. Коли будемо жити як у Європі – тоді будемо рівнятися на неї і щодо пенсійного віку», – наголошує народний депутат.

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети