Валентин Королюк – один із найвідкритіших народних депутатів від Рівненщини

Сьогодні, 23 квітня, учасники загальноукраїнського руху ЧЕСНО на чолі з ініціатором створення руху Олегом Рибачуком провели прес-конференцію на тему «ЧЕСНО про роботу народних депутатів Рівненщини». Під час заходу учасники руху ЧЕСНО представили перші результати перевірки прозорості та доступності усіх народних депутатів для виборців.

За результатами аналізу руху ЧЕСНО, народний депутат від 154-го виборчого округу Валентин Королюк – один із найвідкритіших серед своїх колег-депутатів. Так, він один із перших на прохання ЧЕСНО оприлюднив прізвища своїх помічників, адреси та телефони  громадських приймалень, графіки прийому виборців округу. Крім того, Валентин Королюк був серед тих двадцяти народних депутатів, які надали детальний звіт про використання коштів, які призначені для забезпечення депутатської діяльності. Повідомлення про це було опубліковане в регіональній пресі. Також за результатами особистого прийому громадян прес-службою депутата Валентина Королюка оприлюднювалась інформація щодо кількості виборців, які прийшли на прийом.

«Я обіцяв своїм виборцям, що регулярно з ними спілкуватимусь, вивчатиму їхні проблеми і в силу своїх можливостей допомагатиму, – прокоментував результати дослідження руху ЧЕСНО Валентин Королюк. – Інформацію, яку просили надати учасники руху ЧЕСНО, надав без будь-яких вагань. Вважаю, що виборці мають право знати і про помічників народного депутата, і про витрачання коштів, які надаються йому для здійснення депутатської діяльності. А особливо це стосується громадських приймалень та графіків прийому громадян народним депутатом».

Як повідомлялося раніше, народний депутат Валентин Королюк створив громадські приймальні у кожній адміністративно-територіальній одиниці, яка входить до 154-го виборчого округу, а також у місті Рівне. Прийоми громадян народним депутатом проводяться в останній тиждень місяця. Загалом за минулі два місяці на особистих прийомах Валентина Королюка побувало більше двохсот громадян.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

фото з сайту vladometr.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети