Вакансія в управлінні соцзахисту

можливості.Згідно із статтею 15 Закону України « Про державну службу» та постановою Кабінету Міністрів від 15 лютого 2002 р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
…..

– головного спеціаліста сектору автоматизації;
…..Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра) з інформаційно-комп’ютерних систем та технологій. Досвід адміністрування та супроводження програмного забезпечення, вміння роботи з базами даних, робота з АРМ, автоматизованими системами, впровадження нових версій програмного забезпечення, вільне володіння державною мовою.…..– головного спеціаліста сектору прийняття рішень та автоматизованої обробки відділу грошових виплат і компенсацій (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною віком до 3-х років основного працівника);
…..Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра), досконале володіння комп’ютерною технікою та робота з АРМ та автоматизованою системою, стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування не менш 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менш 3 років, вільне володіння державною мовою.

 

…..Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м.Здолбунів, вул.Приходька, 1, тел. (03652) 2-23-67Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети