Вакансія у Здолбунівський РДА


Здолбунівська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста сектору контролю апарату райдержадміністрації (до виходу на роботу працівника, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною).

Вимоги до посади: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи в інших сферах не менше трьох років; знання державної мови, володіння персональним комп’ютером.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та оплати праці тощо надаються за адресою: м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14, кабінет 307, тел.2-26-17.

Сектор кадрової роботи апарату райдержадміністраціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети