Вакансія у Здолбунівській податковій

Здолбунівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Рівненській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора відділу обслуговування платників податків на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів:
– наявність громадянства України;
– вільне володіння державною мовою;
– повна вища освіта за фахом фінансово – економічного спрямування з освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра .
– володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1. заява про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
2. заповнену особова картка (форма П – 2 ДС) з відповідними додатками;
3. фотографія розміром 4х6см;
4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5. декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
6. копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
7. медична довідка про стан здоров’я за здоров’я за формою № 133/о, затвердженою МОЗ;
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном (03652) 2-50-10 або під час особистого прийому в приміщенні інспекції за адресою вул. Приходька 1,а м. Здолбунів .
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення публікації про оголошення конкурсу.
konkurs dpi

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети