Вакансії ПАТ”Волинь-Цемент”

Велике промислове підприємство

 ПАТ “Волинь – Цемент”  терміново шукає молоду, творчу, відповідальну та активну людину для заміщення посади креативного менеджера будинку культури підприємства.

Обовязки: управління існуючими клубами та гуртками, організація масових заходів, залучення колективів у регіональних і міжнародних виступах та конкурсах, розвиток діяльності будинку культури. Претенденти з досвідом роботи та налагодженими зв’язками із мистецькими організаціями матимуть перевагу.

Вакансія перекладача. Профільна освіта та знання двох мов (англійської та німецької) обов’язкові. Бажаний досвід перекладача технічної документації.

Умови роботи: пон.-п’ятн., з 8:00 до 17:00

Обовязки: усний, письмовий переклад.

Контактна особа – Олена, тел. (03652) 69- 205.

ДжерелоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети