Вакансія бухгалтера

вакансіяЗдолбунівським районним відділом Управління МВС України в Рівненській області оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця – провідного спеціаліста – бухгалтера.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста 1 категорії не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років.

Вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

Знання законодавчих та нормативних документів щодо державної служби та діяльності органів внутрішніх справ; практики застосування законодавства і нормативних актів; основ державного управління; методів аналізу господарсько-фінансової діяльності; ринкових методів господарювання; правил ділового етикету; правил та норм охорони праці та протипожежного захисту.

Кандидати подають документи, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 35700, м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 41 (сектор кадрового забезпечення).

Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети