Вакансія асистента екологічного проекту в Екоклубі

Екоклуб – це природоохоронна громадська організація, діяльність якої спрямована на впровадження ефективного використання енергії та відновлювальних джерел енергії, зупинку розвитку ядерної енергетики і зменшення впливу людини на зміну клімату.

Екоклуб шукає працівника на посаду асистента проекту з впровадження доступних технологій утеплення та використання сонячної енергії у приватних будинках «Увімкни сонце – живи комфортно».

Вимоги до кандидата:

  • Знання англійської мови на рівні вище середнього або високому;
  • Комунікативні здібності;
  • Особиста зацікавленість у реалізації зелених проектів.

Обов’язки асистента:

  • Щоденна офісна робота під управлінням керівника проекту;
  • Контакти з партнерами проекту, представниками влади та іншими учасниками;
  • Готовність до відряджень;
  • Підготовка звітності про виконання проекту англійською мовою відповідно до встановлених вимог;
  • Зайнятість повний робочий день.

Ми шукаємо ініціативну і вимогливу у досягненні поставлених цілей та ретельну у виконанні буденних завдань людину, здатну ефективно планувати роботу та навчатися. Вітається, якщо кандидат має успішний досвід організації заходів та здійснення проектів.

Зарплата за результатами співбесіди, але не нижче середньої по м. Рівне.

Якщо Вас зацікавила наша вакансія, надсилайте Ваше резюме разом з коротким мотиваційним повідомленням до 28 грудня 2013 року на електронну адресуoksana@ecoclubrivne.org з темою «асистент проекту».

З Вами обов’язково зв’яжеться наш представник Майборода Оксана щодо організації співбесіди.

У разі успішного проходження конкурсу Вам буде забезпечено щомісячну оплату без затримок, власне робоче місце та роботу в дружній молодій команді, а також перспективи професійного росту та можливість реалізації власних ініціатив у рамках діяльності організації.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети