Вакансії від місцевого виробника

ДО УВАГИ ШУКАЧІВ РОБОТИ!!!  27 жовтня 2016 року о 16-00 на базі Здолбунівського районного центру зайнятості (кабінет №4) буде проведений он-лайн-аукціон вакансій науково-виробничої фірми «Продекологія» у Skype-режимі. Фірма «Продекологія» більше 20-ти років є лідером на ринку магнітних сепараторів та металодетекторів в країнах СНД і Східної Європи. На даний час роботодавцю потрібні:

– економіст з планування;

– головний інженер;

– фахівець з розширення ринку збуту;

– фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку;

– помічник директора з кадрових питань.

Усіх, хто шукає роботу або бажає її змінити, – запрошуємо долучитися до зустрічі із роботодавцем та отримати відповіді на запитання у он-лайн режимі.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети