Вакансії у Здолбунівській РДА

У Здолбунівській РДА є вакансії на такі посади, як начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації – головний архітектор, головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації, головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації та головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Як написав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук на своїй сторінці у “Фейсбуку”, всім, хто хоче себе спробувати на державній службі, потрібно звернутися у відділ кадрів РДА (03652 2-26-17).

Перелік документів на конкурс можна переглянути на сайті Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети