. В зоні АТО ще одна смерть наздогнала здолбунівчанина | Здолбунів City

В зоні АТО ще одна смерть наздогнала здолбунівчанина

ярошенко андрій11 червня 2015 року, при виконанні військового обов’язку в зоні антитерористичної операції помер Ярошенко Андрій Вікторович, житель міста Здолбунів, 1982 р.н., випускник ЗОШ№4 Андрій проходив службу в 55-й артилерійській бригаді Збройних Сил України. Попри застереження лікарів сам написав заяву і добровільно відправився воювати на схід. Останні стрільби стали останніми в житті Андрія.

У зв’язку з цим, розпорядженням Здолбунівського міського голови оголошено у місті Здолбунові 14-15 червня 2015 року днями жалоби. На знак скорботи за загиблим буде приспущено Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста. Також обмежується проведення розважально-концертних заходів на території міста. Забороняється звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

Усі деталі прибуття тіла героя до Здолбунова та розклад траурних церемоній буде повідомлено додатково!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Юлія

    Не знаю чи варто писати про це але мовчати теж не можу бо моєму обуренню немає меж. Недавно ще перед смертю Андрія спілкувалася з його мамою Ніною. Вона розказала що недавно мала розмову із Світланою Ніколіною і та почала звинувачувати Андрія що він зв’язався з самообороною. Ніби, там одні піарщики які нічого не роблять!!! Мама розказала все це Андрію телефоном і він обурився, вийшов з себе, почав кричати, що все що він має там в АТО купила йому самооборона, а Ніколіна ніякий не волонтер, вона ніколи не збирала грошей а тільки розділяла те що їй приносили різні трудові колективи і таж самооборона! Бо Ніколіну ніхто в палатці ніякій ніколи не бачив за збором грошей на АТО і не відомо за що вона живе! Вкінці розмови Андрій сказав мамі що сам позвонить Ніколіній і пошле її бо вона брехло і наклепниця яка дурить людей і має купу боргів! Чи звонив Андрій Ніколіній ми тепер мабуть ніколи не взнаємо. І я нікого не звинувачую, Боже борони! Але коли молода людина яка взагалі не п’є вмирає від серцевого приступу то після цієї історії я не знаю що стало тою останньою краплею, яка призвела до приступу! А Ніколіна пише на свому сайті що Андрій помер бо води не було! Брехуха! От такі люди у нас в волонтерах!!!

  • Іван

    Ніколіна кажете погана? Довела солдата до смерті. Я вам не соромно??? МАМА Андрія приходила у волонтерський штаб у середу і дійсно казала про нестачу води!!! Свідки тому солдати,які були під час розмови. В п’ятницю мали відправити посилку – мама мала добрати особисте, те, що просив син особисто у неї. В той час Ніколіної в штабі не було!! І якщо Сотня не знає про нестачу води у свого побратима,то гріш їм ціна!!Добре,що розмова була не тет-а-тет.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама